Medewerkers van het SPOW

Het samenwerkingsverband bestaat uit gedreven mensen die hun uiterste best doen de aangesloten scholen te versterken zodat ieder kind passend onderwijs krijgt.

Ons team bestaat uit:

Mevrouw M. Kats

Functie: Directeur SPOW
Email: via: secretariaat@spow.nl

Mevrouw L. de Kruijk

Functie: Secretaresse
Email: l.dekruijk@spow.nl

Mevrouw L. Klein Hofmeijer

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: l.kleinhofmeijer@spow.nl

Mevrouw L. van der Velde

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email:  l.vandevelde@spow.nl

Mevrouw M. Rijnsent

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email:  m.rijnsent@spow.nl

Mevrouw H. Mali

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: h.mali@spow.nl

Mevrouw G. Pothoven

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: g.pothoven@spow.nl

Mevrouw J. van Stralen

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: j.vanstralen-simonis@spow.nl

Mevrouw E. van der Heide

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: e.vanderheide@spow.nl

Mevrouw A. Zemering

Functie: Ondersteuningsadviseur
Email: a.zemering@spow.nl

Dhr. S. Bontenbal

Functie: Strategisch beleidsadviseur
Email: s.bontenbal@spow.nl

Mevr. M. Wennekers

Functie: Strategisch beleidsadviseur
Email: m.wennekers@spow.nl